Anonim

Je obtížné setkat se s člověkem, který by v dětství neměl takovou chorobu jako kuřecí neštovice. Dospělí někdy trpí tímto virovým onemocněním. Aktivní fáze onemocnění netrvá dlouho a příznaky, jako je svědění a pálení, přinášejí pokožce nepohodlí. Chcete-li se zbavit těchto příznaků, aplikujte léky, mezi nimiž je bezbarvá masť z neštovic.

Co to je?

Mezi nejefektivnější léky proti neštovicím patří "Calamine". Poprvé se droga začala vyrábět v Izraeli. V současné době je "Calamine" k dispozici ve více než 15 zemích.

Komplexní přírodní lék je určen k léčbě kožních onemocnění a řešení dalších kosmetických problémů. Od roku 1997 je léčivo používáno k léčbě neštovic.

V Rusku je "Calamine" certifikována jako kosmetika, je široce používána v dermatologii.

Formou uvolňování léčiva je lotion, který je balen ve 100 ml lahvičkách. Nástroj je k dispozici také ve formě bezbarvého krému, který je zabalen v tubách o objemu 30 g.

Složení léku a princip účinku

Základem "kalaminu" u ovčích koček jsou takové látky, jako je kalamín a oxid zinečnatý. Lék obsahuje také pomocné látky:

 • vyčištěná voda;
 • glycerin;
 • fenol;
 • citrát sodný;
 • lékařská hlína;
 • bentonit.

Krém nebo masť je bílý výrobek. Přípravek neobsahuje nebezpečné chemické složky, které umožňují použití kalaminu v jakémkoli věku. To není zakázáno pro děti.

Likvidita díky svým složkám uklidňuje pokožku a zmírňuje stav dermis v důsledku jejího chladicího účinku. Nástroj zabraňuje rozvoj zánětlivého procesu, také zmírňuje svědění a otoky. "Calamine" s neštovicemi získala popularitu, protože po aplikaci na postiženou oblast nejsou na pokožce žádné stopy.

Před zahájením léčby vyrážky je nutné se seznámit s pokyny pro užívání léku. Velkou výhodou je, že masti pro kuřata jsou snadno použitelná.

Nástroj je dobře použitelný, protože mohou přímo rozmazat bubliny. Bezbarvá masť z ovčích kuřat účinně ovlivňuje vyrážku, vysychá, odstraňuje otoky a svědění. Pokud pravidelně rozmazáváte poškozené oblasti pokožky, pak po několika dnech bude patrný pozitivní výsledek. Nástroj může léčit vyrážku u dospělých i malých pacientů.

Masť má antiseptické vlastnosti a obnovuje kožní buňky.

Léčba "Calamine" má mírný účinek, který umožňuje její použití u nejmladších dětí. Neobsahuje žádné škodlivé látky, které by mohly způsobit komplikace.

Jaká forma uvolnění je účinnější?

Calamine je k dispozici ve dvou podobách. Použití stejného přírodního léčiva poskytuje pacientovi pozitivní účinek po několika dnech užívání. Pacient ulehčuje svědění, u malých dětí vyrážka přestává svědí, bobtnání se snižuje a dochází k zánětlivému procesu.

Obě léky plní hlavní funkci - vyloučí vyrážku z neštovic. Lotion má velkou výhodu při aplikaci, ale mast může být aplikována tečkovaná, což vám umožní rychlejší pozitivní výsledek.

Chcete-li lék využít, musíte dodržovat všechna doporučení v pokynech.

Indikace pro použití

Lepivá masti pro dospělé se široce používá pro následující léze pokožky:

 1. Alergické kožní reakce.
 2. Kousnutí různých hmyzu.
 3. Infekční kožní léze, včetně virálních efektů.
 4. Ekzém.
 5. Psoriáza
 6. Tepelné popáleniny.
 7. Rubella.

Masť "Calamine" se používá v případech, kdy se na těle objeví vyrážka s těmito znaky:

 • pláčové papuly;
 • svědění;
 • papuly a vezikuly, které jsou naplněny tekutinou;
 • otoky vyčnívající nad povrchem, skvrny.

Náprava pro neštovic má následující efekt:

 1. Zmírňuje zánět a otoky.
 2. Eliminuje svědění díky chladícímu účinku.
 3. Dezinfikuje léze, čímž zabraňuje vzniku sekundárních bakteriálních infekcí.
 4. Suší bubliny ovčího kukuřice.
 5. Zrychluje proces obnovy pokožky.
 6. Po první aplikaci se vytvoří ochranná bariéra ve formě filmu, která zabraňuje průniku různých patogenních mikroorganismů.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem není překvapující, že bezbarvá mast z kuřat může mít pozitivní účinek. Používá ho velký počet spotřebitelů.

Způsob aplikace

Před zahájením procedury připravte vše, co potřebujete. Podle pokynů pro použití je masť Calamine aplikována na hůlku a rozmazaná na každou bublinu na kůži, snaží se to dělat rovnoměrně. Při výrazné vyrážce můžete použít houbu. Po ukončení procedury je třeba si umýt ruce. Uschnout masti na pokožce stačí jen pár minut.

Následující postup se provádí se světlem. Až 3-7 sezení jsou vyžadována denně. Pro každý nový postup by měl být použit nový bavlněný tampon, aby se zabránilo šíření infekce na zbytek kůže.

Léčba masti pokračuje až do úplného zmizení příznaků kuřice. Pokud v týdnu od aplikace kalaminu nedošlo k žádné úlevě, pacient by měl konzultovat odborníka s jinou možností léčby.

Abyste získali přínos z masti, měli byste dodržovat doporučení uvedená v návodu k použití. Masť na vyrážku v obličeji by měla být aplikována velmi opatrně, aby nedošlo k zasažení očí a sliznic nosu a úst. Lék je používán pouze pro nemoci kůže. Pokud se "Calamine" dostává dovnitř, může dojít k otravě.

Výhody

Poměrně nedávno byly v léčbě kuřic neštovic použity jod a brilantní zelená. Taková malá různorodost léků kvůli tomu, že jednoduše neexistují jiné metody léčby této nemoci. S nástupem nových nástrojů se jejich výběr výrazně rozšířil. Bezbarvé maso z kuřárčích kuřat pro děti a dospělé se stalo nejoblíbenější drogou. Nástroj je všestranný a rychle ochladí pokožku díky chladícímu efektu.

Hlavní důvody, proč lidé preferují tento nástroj, jsou:

 • možnost získání masti v lékárně bez předpisu;
 • šetrný účinek na pokožku, který bez námahy zmírňuje těžké svědění;
 • nenechávejte skvrny na oblečení a ložní prádlo;
 • Proces obnovy z ovčího kukuřice je výrazně urychlen.

Proto si zvolili bezpečný a efektivní prostředek, mnoho lidí se obrátilo na Calamine.

Kontraindikace

Bezbarvá masť z kuřat "Calamine" se nedoporučuje u pacientů s individuální intolerancí nebo přecitlivělostí na složky léčiva, jako je zinek a železo. Proto je před zahájením aplikace nejlepší testovat. K tomu se na kůži loket aplikuje malé množství masti a počkejte 20 minut. Pokud se neobjevily reakce ve formě svědění a zarudnutí, může se droga použít.

V ostatních případech nemá tento přípravek žádné kontraindikace a je povolen užívat i děti do 3 let.

Při absenci pozitivní reakce nebo negativních účinků na tělo "Calamine" byste měli přestat užívat a získat odborné rady.

Náklady na drogu

Cena "Calamine" pro kuřata je poměrně vysoká - 700-900 rublů, a proto není povinným zadáním. Masti lze koupit v každé lékárně.

Analogy

V současné době existuje v lékárnářské síti mnoho léků, které se používají k léčbě neštovic. Mají správnou cenu.

Protilátky masti "Calamine" pro léčebné účinky zahrnují:

 • PoxClin. Hydrogel, který má chladicí účinek, zabraňuje vzniku bakterií, infekce. Zabraňuje tvorbě jizev po puchýrech. "PoxCline" neobsahuje toxické a chemické látky.
 • "Tsindol". Nástroj používaný u neštovic může mít vazební, antiseptický a sušící účinek. Nicméně, s využitím možného výskytu nežádoucích účinků ve formě vyrážky, zarudnutí a svědění.
 • "Brilantní zelená". Nástroj se týká antiseptiků, vysychá kůži a má antibakteriální účinek. Tím se zabrání vzniku infekce.
 • "Fukortsin". Droga působí podobně jako brilantní zeleň větru. Má však jednu pozitivní vlastnost - dobře se vypláchne.

Veškerá léčiva pro léčbu varixů jsou předepsána odborníkem s přihlédnutím k průběhu onemocnění a věku pacienta.

Recenze

Názory na tuto drogu byly většinou pozitivní. Podle recenzí pomáhá masť z kuřat "Calamine" při léčbě onemocnění u dospělých a dětí. Podle mnoha rodičů je lék zvláště účinný při léčbě onemocnění.

Masť je obzvláště oblíbená vzhledem k tomu, že je vyrobena z přírodních složek. To umožňuje pacientům léčit neštovic a nemějte strach, že droga způsobí komplikace. Ne všechny léky používané k léčbě infekčních onemocnění se mohou pochlubit nedostatkem kontraindikací.

Prostředky se uplatňují přísně směrem ven. Hlavní nevýhoda "Calamine" - cena. Lék vám umožňuje rychle se zbavit příznaků onemocnění. Snižuje svědění, otoky a záněty. Vzhledem k bezpečnosti léčiva je schválen pro použití u dětí mladších tří let. Při použití masti je nutné přijmout bezpečnostní opatření.

Doporučená Redakce Choice