Anonim

Tento úžasný resort se nachází v městském sídlišti Zaozernoe, sedm kilometrů od Evpatoria. Nemocnice poskytuje Krymu. Ne tak dávno bylo sanatorium využíváno jako rehabilitační centrum na Ukrajině. Pokud se vám nudí monotónní život, chcete relaxovat na moři a léčit, pak budete rádi, že budete mít Evpatoria. Morskoy je sanatorium, které poskytuje služby nejen dospělým, ale i dospívajícím a dětem od 1 do 17 let.

Charakteristika sanatoria

Hlavním rysem sanatoria je jeho fantazijní architektura. Budova vypadá jako chobotnice. A to vše proto, že uvnitř komplexu je krásná zimní zahrada s fontánou pod skleněnou kupolí. Zde se setkáte s exotickými rostlinami z celého světa. A na území sanatoria se nachází trávník a květinové záhony s květinami, všechny chodby jsou zdobeny dlaždicemi, jsou zde lavičky se župany a altánky se stoly. Je velmi příjemné užívat si mírné klima, které je Evpatoria známé.

"Sea" - sanatorium, které je dobře vybaveno moderním vybavením. Kromě toho se k léčebným účelům používá masáž, aromaterapie, tělesná výchova a samozřejmě také klima. Komplex je pláž. Je dobře vybavena a slouží zákazníkům lehátka, zdravotní středisko, katamarány, převlékárny, deštníky a další vybavení. Pláž je pokryta zlatým pískem a voda je čistá. Toto je nejlepší prázdninové místo, které může Evpatoria nabídnout.

"Moře" - sanatorium, kam přijde

Toto místo nabízí služby pro léčení mnoha nemocí. Zde můžete zlepšit své zdraví a zlepšit svůj stav v následujících případech:

 • v rozporu s nervovým systémem;
 • při nemocech kůže;
 • s problémy s páteří;
 • při nemocech horních cest dýchacích;
 • s problémy s panvovými orgány;
 • při nemocech srdce a cév.

Infrastruktura zdravotnického zařízení

Mnoho různých míst odpočinku nabízí Evpatoria. "Moře" (sanatorium) je komplex dvou budov a jedné chatky. První budova je třípatrová budova s ​​pokoji pro dva. Včetně vybavení: WC, TV, balkon, lednice, umyvadlo a sprcha. Druhá budova je také třípodlažní budova s ​​dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji. Jedná se o bydlení se zvýšeným komfortem: klimatizace, sprcha, WC, umyvadlo, TV, lednice a balkon. Všechny koleje jsou navzájem propojeny ohřátými chodbami.

Chalupa je dvoupatrová budova, která pojmou deset místností. Zařízení zde jsou stejné, ale plus je, že můžete žít v místnosti s celou vaší rodinou. Celé území sanatoria je dobře střeženo. Cestovatelé nemají co dělat starosti. Ve vesnici Zaozernoe najdete bary, restaurace, směnárny, poštu, trhy, banky, pošty.

Než půjdete do sanatoria Morskoy (Evpatoria), můžete se podívat na fotku předem v tomto článku. Zde si můžete prohlédnout resort, zimní zahradu, pláž a pokoje, ve kterých budete ubytováni.

Zábava v sanatoriu

Sanatorium "moře" (Evpatoria) nabízí cestujícím následující služby:

 • volnočasové aktivity: hřiště na basketbal a volejbal, fitness vybavení, badminton;
 • pro děti je dobře vybavené dětské hřiště s houpačkami a tobogány, všechny druhy her, stejně jako různé kluby (bruslení, gymnastika a umělecká terapie);
 • Zábava: taneční parket, diskotéka, kino, sauna, knihovna;
 • výlety do Evpatoria a dalších cest kolem poloostrova Krymu.

Evapatoria - Morskoy sanatorium: jak probíhá léčba

Lázně nabízí odbornou radu: psycholog, gynekolog, urolog, neurolog a pediatr. Veškerá další léčba je určena lékařem, založená na celkovém zdraví osoby, která spočívá. Dodatečné služby, které může lékař předepsat, jsou laboratorní testy: klinické vyšetření krve, moči a biochemická analýza hladiny cukru v krvi, cholesterolu. V případě potřeby můžete podstoupit ultrazvukové vyšetření jater, štítné žlázy, pánevních orgánů. K dispozici je také spirografie, EKG. Jídlo v nemocnici pětkrát denně. Pro některé nemoci je k dispozici dietní menu. Například v rozporu s funkcemi jater, cukrovky, onemocnění žlučníku a obezitou.

Jiné metody léčby v sanatoriu:

 • masáže;
 • léčivé bahno;
 • klimatoterapie (zde je velmi mírná);
 • dětský profil léčby: urologie, endokrinologie, neurologie, všeobecná terapie, dermatologie.

Jaké dokumenty jsou požadovány pro vypořádání

Musíte mít pas, lékařskou politiku a žádost o léčbu. Pro děti musíte mít rodný list, pro mládež pas, výpis o očkování a lékařskou politiku. Náklady na pobyt zahrnují ubytování, stravování v jídelně, využití pláže a služby knihovny, procedury, kurzy pro děti a kino. Pro stálé hosty jsou slevy.

Jak se dostat do sanatoria

Pokud jste dorazili do Simferopolu, pak z letiště můžete dosáhnout Evpatoria autobusem nebo elektrickým vlakem. Z vlakového nádraží odjíždí autem na zastávku v sanatoriu "moře". Můžete dorazit vlastní dopravou. Součástí komplexu je i sanatorium parkoviště. Pro bezpečnost vozu by se nemělo bát, pro všechny bezpečnostní monitory sanatoria. Adresa sídliště: Evpatoria, obec Zaozernoye, ulice Chkalov, 42-6.

Hodnocení hostů

Mnoho lidí doporučuje sanatorium Morskoy (Evpatoria) pro odpočinek a léčbu. Odpovědi označují dobročinnost a vysokou kvalifikaci pracovníků, kvalitu lékařských postupů. Mnoho z nich považuje za hlavní výhody překrásné čisté moře, krásné dobře udržované území, dobré jídlo a bohatý kulturní program.

Doporučená Redakce Choice