Anonim

Název anti-lipidového čaje "Tiens" v nedávné době může být slyšen stále častěji. Ale každý neví, co za tím stojí. Co je čaj "Tiens", který tvoří a jak může pomoci našemu tělu v boji proti různým nemocem?

Co to je?

Antilipid čaj "Tiens" je biologicky aktivní přísada (BAA), široce používaná v lékařství a léčbě. Dlužíme jeho vynález Číně, kde se směs podobných komponent používala po mnoho staletí.

Čínská filozofie spočívá v tom, že v zájmu zachování přirozeného zdraví by potraviny měly být léky a léky by měly být používány jako potraviny. Proto je nejen prospěšné, ale i zajímavé chutě, které mnozí lidé líbí, antillipový čaj "Tiens". Recenze, složení, výhody a aplikace, které se můžete dozvědět z tohoto článku.

Složení

Čaj "Tiens" je z nějakého důvodu nazýván čajem. Tento doplněk má zcela přirozenou kompozici. Zahrnuje několik odrůd zeleného čaje a dalších bylin a doplňků, mezi nimiž jsou lotosové listy a pět listů gynostemů, kořeněný vícebarevný kořen, semena kasia torus. Zde lze přidat i další prvky, které zlepšují chuť a zlepšují výhody čaje.

Taková kompozice je vynikající pomocník při prevenci různých onemocnění, může pomoci v boji proti určitým onemocněním. Aplikace v průběhu léčby je však nejlepší koordinovat se zkušenými odborníky, aby nedošlo k neznalosti nepoškozování vašeho těla.

Výhody

Samozřejmě, jako každý jiný biologický přípravek, anti-lipidový čaj znamená určitý prospěch z jeho použití. Jak naznačuje název, jednou z jeho hlavních funkcí je snížit koncentraci lipidů. Ale to je daleko od všeho, čeho Tiensův čaj dokáže. Jako pomocný nápoj je schopen uklidnit nervový systém, obnovit tělesnou sílu a zvýšit účinnost, zmírnit účinky deprese. Antilipidový čaj také může zvýšit imunitu, snížit teplotu během nachlazení a chřipky, zmírnit únavu při přetížení - fyzické i duševní.

Má příznivý vliv na práci všech orgánů, ale zejména na srdce, může pomoci normalizovat krevní tlak a dokonce zabránit vzniku rakoviny! Pozitivní použití čaje "Tiens" ovlivňuje činnost trávicího systému: může eliminovat chronickou zácpu, čistí střeva toxinů, může vyvrátit účinky otravy. To vše je indikováno instrukcí anti-lipidového čaje Tiens. Je důležité si uvědomit, že všechny výše uvedené užitečné vlastnosti se projeví pouze správným použitím čaje.

Jak pít

Každé balení čaje Tiens obsahuje počet čajových sáčků, které jsou nutné pro měsíční příjem. Výpočet - asi jeden nebo dva pytlíky za den. Jeden vak je vařený horkým, asi 80-90 stupňů, s vodou v množství asi jeden litr. Je nutné zavřít víko a trvat půl hodiny. Po uplynutí doby potřebné pro vaření musí být taška vytažena a stlačena. Čaj je opilý po celý den, ale je lepší nechat to na večer. Nedoporučuje se přidávat cukr nebo jiné sladidla, různé přísady - takže výhody čaje budou menší.

Množství čaje potřebné pro výsledek se může lišit v závislosti na tom, co by mělo ovlivnit. Například je lepší, aby hypertenzní pacienti pili teplý čaj půl hodiny před jídlem a hypotenzní ženy - dvě hodiny po jídle. Nejdůležitější věcí je, že to není jen čaj, ale lék. Proto není nutné ho pít v jedné dřině, je lepší ji používat v malých džbáních, bez spěchu. Někdy po jeho přijetí je slabost, není nutné bojovat, jen tak, aby si na chvíli lehla.

Aplikace

Použití antilipidového čaje "Tiens" je velmi široké. Jako lék může pomoci v boji proti ateroskleróze a srdečnímu selhání, onemocněním jater a gastrointestinálního traktu. Pomáhá s jídlem, alkoholem, toxickými otravami a průjmem. Také anti-lipidový čaj se doporučuje pít lidem žijícím v znečištěných, například záření, místech. Navíc, vzhledem k tomu, že normalizuje metabolismus, je čaj aktivně používán v boji proti obezitě a nadváze.

Lidé v určité stravě by měli pít sklenici čaje před každým jídlem nejméně pětkrát denně. Předpokládá se, že Tiens může dokonce rozpustit ledvinové kameny. V tomto ohledu je s jejich přítomností lepší používat čaj pod důkladným dohledem odborníků, protože pohyb kamenů může vést k zhoršení.

Ale použití antilipid čaje není omezeno na vnitřní zdraví. To je často používáno pro kosmetické účely. Například vařený čaj může být zmrazen v ledových plechovkách a tyto kusy ledu vyčistěte pokožku obličeje a krku. Z vařené brašny můžete dostat vařič a, když je ještě teplý, udělejte masku, držte ji po dobu 25 minut. Jedna taková maska ​​týdně zlepší stav pokožky a učiní ji zdravější. Navíc, čajové sáčky "Tiens", jako každý jiný čaj, mohou být aplikovány na oční víčka, aby se uvolnily únavy a napětí očí. Čínští farmakologové tvrdí, že Tiens si v těle udržuje energii.

Harm

Jak říkají, neexistuje žádné požehnání v přestrojení a dobrá v požehnání. Bohužel, všechny zázraky, které výrobci slibují v pokynech pro čaj, mnoho dotazovaných. Faktem je, že bylinky, které vyrábějí čaj, nejsou žádné zvláštní a je nepravděpodobné, že budou mít všechny uvedené kouzelné vlastnosti. Navíc pokyny doporučují užívání přípravku "Tiens" pro léčbu onemocnění žaludku, což však vyvolává velké pochybnosti u odborníků. Faktem je, že čaj obsahuje senna - rostlinu, která dráždí střeva a žaludek. Proto použití anti-lipidového nápoje může způsobit bolest břicha a dokonce i krvácení během exacerbace vředu. Samozřejmě je to všechno čistě individuální, proto je nejlepší konzultovat s lékařem před zahájením kurzu.

Kontraindikace

Samozřejmě, že nemůžete udělat bez kontraindikací. Samotná instrukce uvádí, že jako takové neexistují žádné kontraindikace. Stejně jako všechny ostatní biologické přísady je "Tiens" zakázáno pro děti do 13 let a pro osoby s individuální nesnášenlivostí k jakémukoli komponentu čaje. Aby se zabránilo projevům alergických reakcí, stojí za to začít s použitím přípravku, který je pro tělo nový v malých dávkách. Antilipid čaj by měl být vyřazen pro těhotné dívky, stejně jako pro ty, kteří prožívají období laktace.

Vzhledem k tomu, že "Tiens" je schopen vzrušovat nervový systém, doporučuje se to odmítnout osobám trpícím nespavostí nebo onemocněními nervového systému, kteří mají vysoký krevní tlak. Každý organismus má své vlastní vlastnosti, takže pokud máte nějaké individuální nemoci nebo příznaky, měli byste se poradit s lékařem.

Antilipid čaj. Recenze

Co říkají lidé, kteří již zkoušeli účinek tohoto nápoje? A doktoři? Přehledy čaje jsou obecně mnohem pozitivnější. Mnoho lidí si uvědomuje svůj dobrý vkus, což usnadňuje proces "léčby". Léčivý čaj navíc nepřitahuje pozornost ze strany. Po měsíci nebo dvou takových "čajových terapií" si lidé všimnou, že se cítí veselejší a lépe ve všech ohledech. Někteří dokonce používají čaj jako léčbu kocoviny, tvrdí s potěšením, že to opravdu funguje. Jaké jsou recenze lékařů o anti-lipidovém čaji "Tiens"? Terapeuté a odborníci na výživu nemají proti němu nic, mnozí často radí svým pacientům, aby zabránili různým onemocněním. Lékaři také poznamenávají, že čaj opravdu pomáhá při hubnutí a také má pozitivní vliv na práci všech tělesných systémů. Nejdůležitější je znát opatření ve všech věcech, ne zneužívat, jeden nebo dva kurzy za rok stačí na dobré zdraví.

Anti-lipidový čaj "Tiens" může být proto doporučován jako preventivní opatření a udržovat zdraví těla. Dokonce i když nevidíte radikální změny, můžete těžko ublížit, kromě toho je to skvělý nález pro znalce čaje. Ale přesto, před nákupem, nebuďte líní konzultovat s lékařem. Požehnejte!

Doporučená Redakce Choice