Anonim

Účinnou látkou, která obnovuje ztracenou funkci mozku, je Aminalon. Hodnocení pacientů naznačuje, že po podání léků se paměť výrazně zlepšuje, podrážděnost zmizí a spánek se stává silnějším.

Prostředky se vyrábějí ve formě tablet, jejichž hlavní aktivní složkou je kyselina aminomáselná s kyselinou gama.

Farmakologické vlastnosti

Po asimilaci krevních buněk v plazmě rychle prochází aktivní složka hematoencefalickou bariérou a bez výjimky se přenáší do všech částí mozku. Akumulace léčiva je pozorována v mozkomíšním moku, což způsobuje prodloužený lékařský účinek při správně zvolené denní dávce. Kromě vlivu na metabolické procesy je zaznamenán oxidační a redukční účinek léčiva. Nástroj přispívá k účinnému rozkladu vedlejších produktů fungování nervového systému, zvyšuje spotřebu kyslíku a glukózy v těle při současném snížení toxického zatížení nervových buněk.

Při správném užívání léku "Aminalon" (recenze lékařů to naznačují), rychle se obnoví dlouhodobá a krátkodobá paměť, zvyšuje se rychlost psychických a nervových reakcí.

Tento lék normalizuje funkce mozku, obnovuje řeč, stejně jako mobilitu končetin v případě mozkové obrny. Rozbitá cerebrální oběh v různých typech organických lézí nervového systému se po použití léku "Aminalon" postupně normalizuje. Hodnocení pacientů poznamenalo, že po podání léků se trochu zvýšil krevní tlak. Opravdu existuje mírný hypotenzní účinek, bez dalšího zatížení močového, renálního systému a srdečního svalu.

Tablety přípravku Aminalon: recenze

Mnoho pacientů říká, že po léčbě zmizely vícenásobné příznaky spojené s vysokým krevním tlakem. Lidé se začali cítit mnohem lépe, procházeli poruchami spánku, bolestí hlavy v zádech a závratě zmizela. Léčivý přípravek "Aminalon" (recenze lékařů to potvrzuje) účinně odstraňuje zvýšenou konvulzivní připravenost u dětí, zvyšuje odolnost lidského těla vůči nepříznivým vlivům životního prostředí na snížené množství kyslíku ve vzduchu. Pacienti s diabetem říkají, že po podání tablet mají pokles hladin krevního cukru v moči a krvi. Nicméně v nepřítomnosti poruchy glukózové tolerance v počátečních fázích léčby může dojít k krátkodobému zvýšení hladiny této látky v periferní krvi. V budoucnosti tento efekt zmizí sám, aniž by došlo k nápravě stravy a zásahu do drog.

Indikace pro použití

Tablety přípravku Aminalon se doporučují užívat pro různé typy onemocnění oběhu mozku. Nástroj je předepsán pro organické léze struktur nervového systému, dlouhodobé účinky traumatu nebo toxických účinků (včetně porodu). Lékařství "Aminalon" (pokyny, recenze to zmíní) pomáhá eliminovat příznaky, které se vyskytují při cestování na moři a letecké dopravě, přispívá k prevenci a léčbě takových onemocnění.

Děti dostávají lék k obnovení nervového systému při diagnóze "mozkové obrny". Při mentální retardaci se také doporučuje podávat drogu pod dohledem pediatrického neurologa a psychiatra. Indikace zahrnují jakýkoli narušený duševní vývoj u dětí mladší věkové skupiny. Indikace pro použití léčiva jsou navíc následující choroby a stavy:

  • zvýšená duševní únava a zmatenost;
  • paraplegie a polyneuritida horních a dolních končetin toxického a organického původu;
  • alkoholická encefalopatie;
  • ateroskleróza mozkových a koronárních cév;
  • oběhové poruchy mozku během regenerace a rehabilitace.

Je také předepsána jako součást kombinované léčby hypertenze.

Léčivé přípravky "Aminalon": návod k použití, názory

Tablety je třeba užívat perorálně. Každá tobolka obsahuje 25 mg účinné složky. Doporučuje se použít prostředky před jídlem (za hodinu) bez žvýkání, aniž by došlo k narušení integrity rozpustné skořápky. Je zapotřebí umýt léky malým množstvím vody.

Denní množství léku u dětí a dospělých by mělo být rozděleno do dvou dávek. U dospělých pacientů byl vyvinut následující léčebný režim: po dobu prvních pěti dnů se tablety užívají v dávce 50 mg na dávku, po které se dávka zdvojnásobí. Denní dávka pro děti do tří let je 100 mg, děti ve věku 4-6 let dostávají 150 mg, děti starší 7 let se doporučují užívat 200 mg. Doba trvání léčby stanoví odborníci a trvá od dvou týdnů do čtyř měsíců.

Příznaky pohybové nemoci jsou odstraněny dvakrát denně dvakrát pět miligramů pro děti a padesát miligramů pro dospělé drogy Aminalon. Z přehledu vyplývá, že zlepšení nastane během tří dnů od léčby.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Jediným zákazem užívání je přecitlivělost pacientů na složky léku "Aminalon". Přehledy naznačují dobrou snášenlivost. Ve vzácných případech může nastat zvracení, pocit tepla, kolísání tlaku, poruchy spánku. Tyto příznaky zmizí po prvních dnech užívání léku a snížení dávky. Nástroj může zvýšit účinek hypnotických léků a antiepileptických léků, včetně benzodiazepinů.

Předávkování

I přes nízkou toxicitu může při použití velmi vysokých dávek (více než 10 gramů) způsobit zvracení, nevolnost, bradykardii, ospalost, bolest hlavy, horečku a bolest břicha. V takových situacích provádějte výplach žaludku, vezměte obalovací prostředky a vytvořte symptomatickou podpůrnou léčbu.

Doporučená Redakce Choice