Anonim

Abyste se rychle zbavili přebytečného podkožního tuku, cvičení a strava někdy nestačí. Koneckonců velké procento nadbytečné hmotnosti je tekutina, která zůstává v tkáních a někdy nám přidává několik kilo. Odvodňovací nápoje pro hubnutí jí pomohou. V domácnosti se snadno připravují, kromě toho jsou velmi chutné a zdravé.

Hlavní složky

Je zřejmé, že nebudete těžké kupovat hotový drenážní nápoj pro hubnutí. Zpětná vazba na tyto produkty je ve většině případů pozitivní. Ale mnozí lidé, navzdory aktivní reklamě a propagandě, stále mají názor, že je mnohem výhodnější připravit čistící nápoj doma. Kromě toho se zbaví vašeho těla přebytečné "chemie" a bude prospěšné pro zdraví, protože je vyrobeno z přírodních složek bohatých na vitamíny a stopové prvky.

Obvykle jsou součástí odvodňovacích tekutin následující složky: léčivé byliny, citrón, med, zázvor, máta, šípka, petržel, pepř, bobule. Mohou nejen odstranit přebytečnou tekutinu z těla, ale také posílit imunitní systém, eliminovat celulitidu. Takové recepty často využívají zástupci slabšího pohlaví, kteří tvrdí, že již v prvních dnech po použití takového zázračného nápoje dokázali zbavit 1-1, 5 kilogramu. Rychlé výsledky se mohou radovat, obzvláště snadné je dosáhnout pomocí následujících receptů.

Medové nápoje

Honey založené odvodňování hubnutí nápoj je velmi efektivní. Dluží svůj úspěch hlavnímu komponentu, protože jeho užitečné vlastnosti nelze posoudit: včelí produkt aktivně podporuje čištění těla bez problémů, zbavuje ho strusky a toxinů. Je snadné si dát drink. Budete potřebovat: sklenici vody, jednu čajovou lžičku medu a lžíci čerstvě lisovaného citronového džusu. Vezměte si nápoj před jídlem třikrát denně. Je důležité, aby při jeho přípravě byla voda při pokojové teplotě. Směs dobře promíchejte, dokud nebude hladká.

Mnoho lidí se připravuje a bříza-medové drenážní nápoje pro hubnutí doma. Přehledy ukazují, že pracují mnohem lépe, i když se připravují déle. Potřebujete vzít suché březové listy a nalít je sklenicí vroucí vody. Směs trvá asi 15 minut. Pak se kapalina filtruje a přidá se lžička medu. Doporučuje se pít ráno a večer před hlavním jídlem.

Berry drainage

Základem je obvykle jahody nebo rybíz. Tyto bobule jsou známé svým diuretickými vlastnostmi, které vám poskytnou rychlou likvidaci přebytečné tekutiny. První recept na drenážní nápoj na úbytek hmotnosti je poměrně jednoduchý: dvě polévková lžíce sušených bobulí a jahodových listů se odpaří ve sklenici vařící vody. Poté směs trvá několik hodin. Tekutina se filtruje. Můžete užívat čtyřikrát denně (jedna polévková lžíce 15 minut před jídlem). Chutné a užitečné.

Pokud jde o rýže, recept je podobný. Jediný rozdíl v aplikaci je 1/2 šálku třikrát denně. K objemu směsi byl velký, zvýšil složení hlavních složek dvakrát nebo dokonce ztrojnásobil. Mnoho žen připravuje bobule odvodňovací nápoje pro hubnutí doma. Názory na ně jsou pozitivní, protože dělají dobrou práci s úkolem - odstraňování vody z těla. Bohužel mají také vedlejší účinky: nadýmání a zvýšené množství stolice. Proto se doporučuje pít těm, kteří trpí častou zácpou a poruchou trávení.

Úžasná petrželka

Odvodňovací nápoj z něj vyrobený pro hubnutí vám během dne vyvede nadbytek tekutiny. Kromě toho může petržel odstranit otok a snížit chuť k jídlu, což je také důležité pro lidi, kteří se chtějí zbavit nenávistných kilogramů. Je nutné pravidelně odebírat z této zeleniny - třikrát denně. Současně se doporučuje kombinovat nápoj s poměrem stravy: použitím nemastného jídla, samostatných jídel a tak dále.

Pro vaření budete potřebovat spoustu petrželky. Je jemně řezán, nalil sklenici vroucí vody a trvá 20 minut. Naplnění směsi musí být spotřebováno 40 minut před jídlem (100 mililitrů). Ženy velmi chválí tento odvodňovací nápoj pro hubnutí. Z přehledu vyplývá, že do dvou týdnů po jejím zavedení do stravy je možné ztratit 4-5 kilo. Pokud příčinou nadměrné hmotnosti je pouze voda v těle, pak odstranit 5 kg dostane jen pár dní. Příprava nápoje bude vyhovovat jak čerstvé, tak sušené petrželce.

Trávní žlaby

Mnoho lidí preferuje přípravu těchto účinných drenážních nápojů pro úbytek hmotnosti doma. Recenze říkají: je nejlepší používat přeslička, matku a nevlastní matku, nealkohol. Například pro přípravu odvodnění z prvního komponentu potřebujete pouze přeslička (2 lžíce) a 200 ml vroucí vody. Jemně nakrájené listy rostliny se nalijí vodou a dobře naléhají, po čem pít třikrát denně třikrát.

Coltsfoot také funguje skvěle. Tři polévkové lžíce sušených listů a květů z této rostliny se nalijí hrnkem vroucí vody a naplní se termoskou po dobu jedné hodiny. Po konzumaci během dvou týdnů (lžíce každé dvě hodiny).

Třetí recept na dobrý odvodňovací nápoj pro hubnutí se provádí na základě neplodu. Dvě polévkové lžíce sušených květin se smíchají s 0, 5 litrem vroucí vody, což umožňuje, aby se směs vylila. Po filtrování nápoje je možné jej použít třikrát denně - půl sklenice před jídlem. To nejenže dává úžasné výsledky, ale je také užitečné pro imunitu a lidské zdraví.

Nejlepší nápoj

Budete překvapeni, ale to je obyčejná voda. Je schopna zachránit člověka před nadváhou. Hlavní věcí je pít po celý den v dostatečném množství - nejméně 2 litry. K tomuto jednoduchému drenážnímu nápoju pro hubnutí rychle jednal a nezpůsobil škodu, musíte dodržovat několik pravidel. Za prvé, voda nemůže být odebrána pod vodovodní kohoutek, pouze čistý, vařený nebo horský pramen udělá. Za druhé, nemůžete pít ledovou vodu, vynikající volbou by byla tekutá pokojová teplota.

Pro úbytek hmotnosti můžete pít a minerální vodu. Je pravda, že by neměla být uhličitá. Oxid uhličitý silně dráždí stěny žaludku a střev, což způsobuje zvýšení kyselosti. Proto je-li kapalina sýrována, odšroubujte uzávěr a držte nádobu v tomto stavu asi hodinu. Ještě lépe, okamžitě koupte minerální vodu bez obsahu uhličitanu, která se prodává v každém obchodě. Do některé kapaliny můžete přidat citrónovou šťávu. Tento nápoj se doporučuje používat ráno před snídaní. Pomáhá očistit tělo, saturovat ho potřebnou vlhkostí a vitamíny.

Doporučená Redakce Choice